Burdur Enerji Kimlik Belgesi

Burdur Enerji Kimlik Belgesi

Burdur EKB, Burdur Enerji Kimlik Belgesi

Burdur Enerji kimlik belgesi firması Rav Mühendislik, diğer firmalara kıyasla alanında en önde gelmektedir. Bu başarının sırrı tecrübe, güven ve kısa sürede enerji kimlik belgelerinin tamamlanıp teslimidir.

Burdur da Ağlasun,  Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez, Tefenni, Yeşilova ilçelerinde de enerji kimlik belgesi için yetkilendirilmiş lisanslı firmayız.

Isı kayıpları nereden olur?

Isı kayıpları yapının her yapı malzemesinden olur.  Camlar, dış duvarlar, çatı ve zeminden kaynaklanan ısı en çok kaybın olduğu yerlerdir. Günümüzde ısıyı az ileten malzemelerle ısı yalıtımı yapılarak en azından duvardaki ısı kayıpları azalmaktadır.

Isı yalıtımı zorunlu mu?

Isı yalıtımı kesinlikle zorunlu değildir resmi olan bir şey Resmi gazetede yayınlanan kanunlarda belirtilir. Resmi gazetelerin yayınlandığı internet sitesinden sorgulayabilirsiniz.

Mantolama Yaptırırken Nelere dikkat edilmeli?

Mantolama da dikkat edilmesi gereken yalıtımın kalınlığı, kullanılan malzeme ile işçiliktir. Malzeme seçimini sektöründe başarılı ısı yalıtım firmalarından destek alarak tercih yapınız.

 

26 Mart 2017
731 kez görüntülendi