Ankara Enerji Kimlik Belgesi

Ankara Enerji Kimlik Belgesi

Ankara ilinde faaliyet gösteren ve tüm Türkiye genelinde enerji kimlik belgesi düzenleme yetkisine sahip firmamızdan enerji kimlik belgenizi %25 indirimli alın.

Rav Mühendislik Ankara’nın her yerinden ulaşılması kolay ve merkezi bir konum olan Maltepe’dedir.

Altındağ,Mamak,Çankaya, Pursaklar, Keçiören, Kayaş, Sincan, Polatlı, Etimesgut, Akyurt, Çubuk, Kalecik, Nallıhan, Beypazarı, Ayaş, Bala, Çamlıdere, Elmadağ, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Sincan, Polatlı, Kızılcahamam, Kahraman Kazan, Haymana, Güdül, Gölbaşı, Evren ilçelerinden her gün onlarca enerji kimlik belgesi başvurusu yapılmaktadır.

Enerji kimlik belgesi başvurusu için mimari proje ve ruhsat gerekmektedir. Mimari projeler genellikle yönetimde ya da arsa sahiplerinde bulunur. Projesi olmayanların, kaybolup yırtılanların tapuları ile belediye arşivine başvuru yapmaları gerekmektedir.Arşivden bir kopyası alınabilir. Keçiören, Yenimahalle,Altındağ belediyelerinden her hangi bir ücret ödemeden mimari proje alınabiliyor. Çankaya belediyesi içi 140 TL civarında bir ücrete tabi tutmaktadır.

Bina enerji kimlik belgesi için başvuru yapanlara sıra numarası vermekteyiz. Bu sayede bina yönetimleri enerji kimlik belgelerinin durumunu internet sitemizden takip edebilmektedirler.

Enerji kimlik belgesi fiyatı bina bütünü için belirlenmektedir. Firmamız ilk başvuruya gelindiği zaman fiyatını belirlemektedir. Ücret belge tesliminde ödenmektedir.

Ankara’da enerji kimlik belgesi vermeye yetkili firmalar  arasında Rav Mühendislik her zaman başı çekmektedir.

26 Mart 2017
2.494 kez görüntülendi